اندک دنيا، بهتر است از بسيار آن و آنچه به قدر كفايت باشد، شايسته ‏تر است از آن مقدار كه به نابودى آدمى انجامد. "امام علی (ع)"

پیام شهردار سیه رود به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر

پیام شهردار سیه رود به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سیه رود، جواد کاموسی علمداری، شهردار سیه رود ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و ۱۲ بهمن ماه سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، طي پيامي یاد شهدای انقلاب و امام شهیدان را گرامی داشت.

متن اين پیام بدین شرح است:

بهمن که از راه می رسد خاطرات سال های خوش پیروزی مرور می شود. سال هایی پر از حماسه و رشادت. انقلاب اسلامی ثمره مجاهدت هایی است که بذر آن در چنین روزهایی پاشیده شد و اکنون درخت تناوری شده است که ما در زیر سایه آن به روزهای روشن فرا می اندیشیم.

ايام عزيز و فرخنده دهه مبارك فجر، فرصتي است بس غنيمت، كه بدانيم مرهون شهداي گرانقدر و عزيزي هستيم كه درخت تناور اين انقلاب با خون آنان سيراب گرديده است، اين ايام از ایام الهی است، ایامی که موسای زمان، امت ما را از ظلمات استبداد به نور وحدانیت و انسجام ملی رهنمون كرد.

اینک ماییم و سی و ششمین سالگرد یک پیروزی. پیروزی شکوهمند انقلاب. حال ماییم و بارسنگین که این انقلاب بر دوش خدمتگزاران مردم نهاده است. از خدا می خواهم چنان عمل کنیم که خادمان راستین مردم زیر سایه درخت انقلاب اسلامی باشیم.

سی و ششمین جشن پیروزی را به رهبر انقلاب و مردم شریف سیه رود و همکاران تلاشگر شهرداری سیه رود تبریک می گویم.

 

2015/02/02
دیدگاه ها

مهندس ابوالفضل نعمتی
    شهردار سیه رود

    شهردار سیه رود

اوقات شرعی