اندک دنيا، بهتر است از بسيار آن و آنچه به قدر كفايت باشد، شايسته ‏تر است از آن مقدار كه به نابودى آدمى انجامد. "امام علی (ع)"

پیام تبریک شهردار سیه‌رود به مناسبت آغاز دهه‌فجر

۵۰۷۷_ucbydow

   به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیه‌رود، مهندس ابوالفضل نعمتی شهردار  سیه‌رود ضمن پیامی فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب را به مردم شریف سیه‌رود تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل می‌باشد:

 

     بسم الله الرحمن الرحیم
     »جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا«

   پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که افقهای تاریخ را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نورباران کرد.ایام دهه فجر، فرصتی بزرگ است، که بدانیم همه ما مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.

   خدای تعالی را سپاس که به برکت نفس قدسی حضرت روح الله و ایثار و فداکاری شهیدان والا مقام، عصاره تاریخ بر صحیفه سرخ بهمن چکید و بهمن خونین را همچون رودی خروشان از ایثار در ایران عزیز روان و واژه های جهاد و شهادت را از اوج اندیشه به ژرفای دل جاری ساخت.

   آغاز سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به تمامی شهروندان فهیم ولایت مدار سیه رود به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اعضای شورای اسلامی شهر و همکاران تلاشگر و خدوم شهرداری، تبریک و تهنیت گفته و از پیشگاه حضرت احدیت، سعادتمندی و توفیقات روزافزون را در خدمتگزاری به این ملت شریف و غیور خواستارم.

 

                                 نعمتی-شهردار سیه رود                  

    

۱۳۹۵/۱۱/۱۲
343 بازدید
 
دیدگاه ها

دکتر یعقوب بدرنژاد
    شهردار سیه رود

    شهردار سیه رود

چند رسانه ای
اوقات شرعی
آب و هوا